O firmě Parket koncept

Společnost Parket koncept s.r.o. byla založena v září 2002 jako Decospan CZ - dceřiná společnost největšího belgického výrobce dýhovaných desek Decospan nv, který je také výrobcem dýhových podlah PARKY. Po postupném plánovaném převzetí podílů společnosti spoluzakládajícím českým partnerem P.A.S.,a.s. dokončeným na podzim roku 2014, změnila společnost jméno na Parket koncept. Velmi těsná spolupráce se skupinou Decospan pokračuje...

Od svého vzniku v roce 2002 se společnost zabývá importem a distribucí uceleného sortimentu vícevrstvých dřevěných podlah, rigidních vinylových a laminátových podlah, včetně podlahových hliníkových profilů, soklových lišt a veškerého příslušenství na český a slovenský trh. Vedle podlahovin společnost od svého vzniku jako agentura zastupuje na českém a slovenském trhu belgickou společnost Decospan nv s uceleným sortimentem dýhovaných desek a aplikací dýhy pro profesionální zákazníky.

Firma oslovuje výhradně firemní zákazníky, kterým vychází vstříc uceleným sortimentem podlah, vyrovnanou kvalitou, jednoznačnými obchodními podmínkami, garancemi a finančním servisem. To vše činí z firmy Parket koncept partnera pro skutečné profesionály na podlahy.

V naší nabídce najdete především  dřevěné dýhové a třívrstvé podlahy PARKY, třívrstvé dřevěné podlahy Cabbani, třívrstvé podlahy Moland, třívrstvé dřevěné a vinylové podlahy Lamett a rigidní vinylové podlahy FLOORIFY .

Sortiment pro podlaháře doplňuje kompletní nabídka podlahových, přechodových, schodových a dalších profilů (masivní schodové hrany), podlahové profily Sondro, příslušenství pro podlahy, soklové lišty Pedross, lepidla, oleje a další materiály pro povrchovou úpravu a údržbu a také sortiment nářadí pro pokládku a údržbu podlah.

Účel společnosti

Parket koncept dlouhodobě usiluje o zvyšování kvality interiérů prostřednictvím širokého sortimentu dřevěných podlah a dýhovaných desek - nadčasových přírodních materiálů pro zdravé moderní bydlení. To vše s dlouhodobě udržitelnou kvalitou a za dostupnou férovou cenu.

Hodnoty společnosti Parket koncept

Poctivost a otevřenost

Parket koncept je seriózní společnost, která se snaží být čestná ve všech jednáních se svými partnery. Nechceme skrývat problémy, upřednostňujeme otevřenou komunikaci a řešení problému.

Respekt

Parket koncept se chová ke svým zaměstnancům, zákazníkům, dodavatelům a všem ostatním s respektem. Proto také očekává, že respekt bude vzájemný – a to zejména pokud jde o lidi, materiál a zařízení.

Kvalita v produktech, službách a práci

Parket koncept si klade za cíl dodávat vysoce kvalitní produkty podle oprávněných požadavků zákazníků. Pro spokojenost zákazníků je klíčový servis, kvalita komunikace od rychlého a přesného vyřízení poptávky , rychlé a přesné vyřízení objednávky s krátkou dodací lhůty až po rychlé řešení případných stížností. Parket koncept se snaží vytvořit optimální pracovní prostředí, jednoznačné a účelné sklady a zavádí informační systém nové generace , který usnadní a zproduktivní práci a dále zlepší kvalitu našich služeb.

Ekologie

Být ekologicky uvědomělí je velmi důležitou součástí našeho poslání. Naše dodávané produkty - dřevěné, laminátové podlahy, dýhované desky - využívají tenkých pohledových vrstev dřeva (krájené nebo řezané dýhy) a ostatní konstrukční části jsou vyrobeny z méně hodnotných částí stromu, dokonce z větví. Jsme tak velmi šetrní k životnímu prostředí, snižujeme tímto výrazně nároky na těžbu dřeva oproti tradičním výrobkům z masivního dřeva. Všechny naše podlahy jsou plně recyklovatelné pro opětovnou výrobu plošných nosičů na výrobu nových podlah a dýhovaných desek.

Tradice

Na českém a slovenském trhu jsme již téměř 19 let a za tu dobu (od roku 2002) máme za sebou tisíce malých a velkých úspěšně realizovaných projektů, k našim profesionálním zákazníkům jsme za tu dobu včas dodali přes půldruhého milonu m2 kvalitních, zejména dřevěných podlah.

Společnost prošla velmi dynamickým rozvojem a stala se výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku významných značek podlah a příslušenství - PARKY, Cabbani, Moland, Lamett, Floorify, Pedross, Sondro. Úspěšně jsme etablovali na obou trzích dýhované produkty společnosti Decospan nv.

Neustále se snažíme zdokonalovat naši nabídku a servis a věříme, že i do budoucna se na nás budete moci neustále spolehnout.

Produkty a služby

Celý tým společnosti Parket koncept je Vám neustále k dispozici!